Tichý potrubní ventilátor TD 250/100 SILENT

Kód: SP200100620
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
6 598 Kč
Skladem
Tichý potrubní ventilátor je určený pro spojení se vzduchotechnickým kruhovým potrubím. Tichý ventilátor z řady SILENT je vyroben z plastu, velkou výhodou je demontáž motorové části ventilátoru bez nutnosti odpojení vzduchotechnického potrubí. Ventilátor SILENT se řadí mezi nejtišší na trhu. Dvouotáčkový ventilátor je možné regulovat změnou napětí. Ventilátor je vhodný pro odsávání větší koupelny, garáže, dílen. Montáž ventilátoru je možná v každé poloze. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání z potrubních rozvodů, doporučujeme použít kruhové pružné připojení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříň ventilátoru

Skříň ventilátoru SILENT je vyrobena z plastu, skládá se z upevňovací konzole pro jednoduchou a rychlou montáž na zeď / stěnu nebo na strop, hlukového absorbéru (tlumiče) a motoru. Snadná demontáž motorové části, která je přichycena pomocí rychloupínacích spon. Připojovací hrdla jsou vybavena gumovým těsněním.

Oběžné kolo ventilátoru

Oběžné kolo ventilátoru je vyrobeno z plastu.

Motor ventilátoru

Střídavé motory ventilátoru mají dvojí vinutí, které umožňuje provoz s dvojími otáčkami, regulace je možná změnou napětí. Motory jsou vybaveny tepelnou pojistkou. Kuličková ložiska s tukovou náplní na dobu životnosti. Třída izolace B, krytí IP44. Ventilátory jsou pro jednofázové napětí 230V.

Svorkovnice ventilátoru

Svorkovnice je umístěna na skříni ventilátoru, některé typy obsahují rozběhový kondenzátor.

Regulace otáček

U střídavých motorů s dvojím vinutím se otáčky přepínají ve dvou stupních pomocí regulátorů REGUL 2, COM 2 nebo lze použít regulaci změnou napětí regulátory REB - plynulá regulace nebo REV - pětistupňová regulace.

Montáž

Montáž ventilátorů je možná v každé poloze. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání z potrubních rozvodů. Doporučujeme použít pružné připojení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory TD SILENT
Záruka: 2 roky
Varianta: Dvouotáčkový
Průměr potrubí [mm]: 100
Otáčky [min-1]: 2110/1680
Napětí [V]: 230
Příkon [W]: 27/21
Průtok [m3/h]: 250/200
Teplota [°C]: -20 až +40
Akustický tlak [dB(A)]: 24/21
Proud [A]: 0.12/0.1
Krytí: IP44
Regulátor: REB 1, REV 1,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.