Casals

Historie španělského výrobce Casals sahá až do roku 1881, kdy zakladatel Francesco Casals Fransay otevřel malou dílnu v centru Girony. Od mechanizace odlitů a výroby strojů pro továrny a dílny se tento malý podník v průběhu let rozvinul a stal se podnikem zaměřeným na výrobu náhradních dílů pr nástroje a poté na výrobu nástrojů samotných. 

V roce 1924 společnost Casals zahájila výrobu prvních průmyslových ventilátorů. Nejprve byly použity systémy kusové výroby, které se časem vyvinuly na moderní výrobní linky. Tímto způsobem se Casals stal lídrem v oboru. 

V současné době, jako výrobce ventilátorů do průmyslových a komerčních objektů s více než 125 lety zkušeností, má společnost Casals Ventilation k dispozici velké množství produktů pro trh technického větrání staveb a průmyslových ventilátorů. Mezi nejdůležitější produkty patří řada certifikovaných ventilátorů s požární odolností 400°C/2h.

1 položek celkem
mbpc kategorie
Casals MBPC 28 T2 1,1kW
Momentálně nedostupné
0 Kč bez DPH
0 Kč / ks

Radiální ventilátor Casals MBPC 28 T2 1,1kW s dopředu zahnutými lopatkami je určený pro odtah vzduchu s obsahem korozních látek v chemickém a ropném průmyslu. Radiální...

Kód: CS502302818

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení