Designové moderní ventilátory do koupelny

Rekonstruujete či budujete koupelnu v moderním stylu a lámete si hlavu, jak doladit detaily? Dávno již nejsou na trhu pouze standardní ventilátory s neutrálním vzhledem. V našem e-shopu najdete nepřeberné množství designových ventilátorů do koupelny, které doladí Váš interiér do dokonalosti. Standardnímu vzhledu ventilátorů se nedá nic vytknout, ale my i výrobci chápeme, že trendy se neustále mění a tak nabízíme širokou škálu ventilátorů, které splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Naše ventilátory do koupelny v sobě snoubí nejen moderní vzhled, ale i funkčnost, která je při výběru vedle designu neméně důležitá.

Dnešní moderní pojetí koupelnového designu velí sladit dokonale všechny detaily v místnosti. Nic ale nenaruší výsledný obraz více, než nudná bílá mřížka ventilátoru, kterou naleznete téměř v každém standardním provedení koupelny. Pokud si ale kladete otázku, je-li možnost najít designový a moderní koupelnový axiální ventilátor, který mou koupelnu pozvedne o úroveň výš, pak v naší nabídce naleznete odpověď.

Malé axiální ventilátory se dnes nevyrábějí jen ve standardní bílé, naopak existuje celá škála barev, která Vám pomůže vybrat ventilátor do koupelny tak, aby ladil k obkladu, dlažbě, osuškám či k chromovým nebo jiným detailům v koupelně.

Nejtišší ventilátor do koupelny SILENT DESIGN

Ventilátor do koupelny S&P SILENT DESIGN, jsou Vaší odpovědí v případě, že hledáte moderní a tichý ventilátor, který se bude ve Vaší koupelně vyjímat a stane se její předností. Výrobcem je španělská firma Soler & Palau, která nabízí ventilátory jak v umírněných, tak i ve výrazných barvách, aby si z jejich nabídky vybral opravdu každý. Pokud hledáte umírněnější vzhled, ale přesto se nechcete vzdát barevného provedení, zvolte variantu řady SILENT DESIGN, která Vám nabízí moderně lesklý bílý vzhled, který můžete dle libosti doplnit barevným proužkem. Součástí balení je žlutý, zelený, červený a modrý a vy tak můžete snadno vyměnit proužek, tak, aby ventilátor Silent Design ladil s momentální barvou doplňků ve Vaší koupelně.

silent-design 

Designový ventilátor do koupelny Vortice Punto EVO GOLD ME

V naší nabídce naleznete i ventilátory do koupelny méně tradičního vzhledu. Výrobce Vortice nabízí řadu ventilátorů kovového industriálního vzhledu PUNTO EVO GOLD ME, které se stanou chloubou Vaší moderní koupelny. Ventilátory mají hranatý vzhled a velmi specifický design. V naší nabídce najdete 4 odstíny v barvě měděné, zlaté, tmavě a světle chromové. Další výhodou těchto ventilátorů je i jejich velmi tichý chod.

 punto-evo-gold_1

Moderní ventilátor do koupelny Cata e100 / e120 / 150

Hledáte-li ventilátor na toaletu či do koupelny z netradičního a nadčasového materiálu, pak je sklo nejlepší volbou. V naší nabídce naleznete výrobky značky CATA, která svou řadu e100 představila v elegantním skleněném provedení. Nabízíme hned několik odstínů čelní desky, nechybí ventilátor v bílé barvě (např. Cata e100 GTH), stříbrné (např. e100 GSTH) či černé (např. e100 GBTH). U vybraných modelů s vestavěným vlhkostním čidlem a nastavitelným časovým doběhem je čelní deska navíc doplněna digitálním displejem ukazující teplotu a relativní vlhkost v místnosti (GT a GTH), díky kterému budete neustále v obraze.

cata-e100Provedení ventilátorů Cata E:

Průměr 100 mm (bílá G, stříbrná GS nebo GB černá barva)

 • e100 G / e100 GS / e100 GB - ventilátor bez přídavných funkcí, manuální spuštění ZAP / VYP pomocí vypínače na zdi
 • e100 GT / e100 GST / e100 GBT - ventilátor s nastavitelným časovým doběhem (3-15 min.)
 • e100 GTH / e100 GSTH / e100 GBTH - ventilátor s vlhkostním čidlem + nastavitelným časovým doběhem (3-15 min.), displej indikující teplotu a relativní vlhkost

Průměr 120 mm (pouze v bílé barvě)

 • e120 G - ventilátor bez přídavných funkcí, manuální spuštění ZAP / VYP pomocí vypínače na zdi
 • e120 GT - ventilátor s nastavitelným časovým doběhem (3-15 min.)
 • e120 GTH - ventilátor s vlhkostním čidlem + nastavitelným časovým doběhem (3-15 min.), displej indikující teplotu a relativní vlhkost

Průměr 150 mm (pouze v bílé barvě)

 • e150 G - ventilátor bez přídavných funkcí, manuální spuštění ZAP / VYP pomocí vypínače na zdi
 • e150 GT - ventilátor s nastavitelným časovým doběhem (3-15 min.)
 • e150 GTH - ventilátor s vlhkostním čidlem + nastavitelným časovým doběhem (3-15 min.), displej indikující teplotu a relativní vlhkost

 

Inteligentní autonomní ventilátor Silent DUAL do koupelny

Za nás pak doporučujeme ventilátory do koupelny S&P Silent Dual, které jsou velmi tiché a úsporné autonomní odtahové ventilátory do koupelny vybavené integrovaným čidlem pohybu a čidlem vlhkosti. Snímač ventilátoru Silent DUAL trvale řídí úroveň vlhkosti v místě instalace, automaticky přizpůsobuje hodnotu spouštění a otáčky ventilátoru v závislosti na skutečných podmínkách daného prostředí. Tzn. je-li aktivováno pohybové čidlo nebo zaznamenán nárůst vlhkosti, ventilátor se spustí v přednastavením režimu pro dosažení co nejnižší spotřeby elektrické energie a provozního hluku.

Po nainstalování ventilátoru Silent DUAL do vaší koupelny už nemusíte nic řešit.

SILENT-DUAL

Provedení ventilátorů Silent DUAL:

 • Silent DUAL 100Ø100 mm, časový doběh + čidlo pohybu + čidlo vlhkosti
 • Silent DUAL 200 - Ø120 mm, časový doběh + čidlo pohybu + čidlo vlhkosti
 • Silent DUAL 300 - Ø150 mm, časový doběh + čidlo pohybu + čidlo vlhkosti

 

#produkty#/designove-ventilatory/