Designové moderní ventilátory do koupelny

    Rekonstruujete či budujete koupelnu v moderním stylu a lámete si hlavu, jak doladit detaily? Teď už nemusíte! Dávno již nejsou na trhu pouze standardní ventilátory s neutrálním vzhledem. V našem sortimentu najdete nepřeberné množství designových koupelnových ventilátorů, které doladí Váš interiér do dokonalosti.

    Standardnímu vzhledu ventilátorů se nedá nic vytknout, ale my i výrobci chápeme, že trendy se stále mění a tak nabízíme širokou škálu výrobků, které splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Naše koupelnové ventilátory v sobě snoubí nejen moderní vzhled, ale i funkčnost, která je při výběru vedle designu neméně důležitá.

    Dnešní moderní pojetí koupelnového designu velí sladit dokonale všechny detaily v místnosti. Nic ale nenaruší výsledný obraz více, než nudná bílá mřížka ventilátoru, kterou naleznete téměř v každém standardním provedení koupelny.

    Pokud si ale kladete otázku, je-li možnost najít designový a moderní koupelnový axiální ventilátor, který mou koupelnu pozvedne o úroveň výš, pak v naší nabídce naleznete odpověď.

    Malé axiální ventilátory se dnes nevyrábějí jen ve standardní bílé, naopak existuje celá škála barev, která Vám pomůže vybrat ventilátor do koupelny tak, aby ladil k obkladu, dlažbě, osuškám či k chromovým nebo jiným detailům v koupelně.

    Koupelnové axiální ventilátory řady SILENT DESIGN, jsou Vaší odpovědí v případě, že hledáte celobarevný ventilátor, který se bude ve Vaší koupelně vyjímat a stane se její předností. Výrobcem je španělská firma Soler & Palau, která nabízí ventilátory jak v umírněných, tak i ve výrazných barvách, aby si z jejich nabídky vybral opravdu každý.

    Pokud hledáte umírněnější vzhled, ale přesto se nechcete vzdát barevného provedení, zvolte variantu řady SILENT DESIGN, která Vám nabízí moderně lesklý bílý vzhled, který můžete dle libosti doplnit barevným proužkem. Součástí balení je žlutý, zelený, červený a modrý a vy tak můžete snadno vyměnit proužek, tak, aby ventilátor Silent Design ladil s momentální barvou doplňků ve Vaší koupelně.

silent-design 

    V naší nabídce naleznete i ventilátory do koupelny nebo toaletu méně tradičního vzhledu. Výrobce Vortice nabízí řadu ventilátorů kovového industriálního vzhledu PUNTO EVO GOLD ME, které se stanou chloubou Vaší moderní koupelny. Ventilátory mají čtverhranný vzhled a velmi specifický design. V naší nabídce najdete 4 odstíny v barvě měděné, zlaté, tmavě a světle chromové. Další výhodou těchto ventilátorů je i jejich velmi tichý chod.

 punto-evo-gold_1

    Hledáte li ventilátor na toaletu či do koupelny z netradičního a nadčasového materiálu, pak je sklo Vaší nejlepší volbou. V naší nabídce naleznete výrobky značky CATA, která svou řadu e100 představila v elegantním skleněném provedení. Náš sortiment nabízí hned několik odstínů čelní desky, nechybí bílá, černá a stříbrná barva. U vybraných modelů s vestavěným vlhkostním čidlem a nastavitelným časovým doběhem je čelní deska navíc doplněna digitálním displejem ukazující teplotu a relativní vlhkost v místnosti (GT a GTH), díky kterému budete neustále v obraze.

cata-e100