SILENT DUAL 100

Kód: SP123100010
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
4 231 Kč –17 %
SILENT DUAL 100
4 231 Kč –17 % 3 470 Kč 2 868 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

průtok90 průměr100 hlučnost26,5

Inteligentní ventilátor do koupelny s čidlem vlhkosti a pohybu SILENT DUAL 100 umožňuje autonomní regulaci otáček. Při řízeném větrání přizpůsobuje svůj výkon podmínkám okolního prostředí, které snímá integrovanými čidly (pohyb a vlhkost) bez nutnosti zásahu uživatele. Koupelnový ventilátor SILENT DUAL 100 se instaluje do zdi či stropu v horizontální i vertikální poloze. 

Detailní informace

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Sháníte velkoobchodního dodavatele?
Sháníte velkoobchodního dodavatele?
Nakupujete často nebo ve velkém množství? Kontaktujte nás +420 736 239 669

Detailní popis produktu

Malý axiální ventilátor do koupelny SILENT DUAL 100 umožňuje autonomní regulaci otáček. Při řízeném větrání přizpůsobuje svůj výkon podmínkám okolního prostředí, které snímá vestavěnými čidly vlhkosti a senzorem pohybu bez nutnosti zásahu uživatele.Koupelnový ventilátor SILENT DUAL 100 se montuje na stěnu nebo do podhledu, v horizontální i vertikální poloze. Ventilátor je vyroben z ABS plastu, výtlak je směrem dozadu. Ventilátor obsahuje snímatelnou zpětnou klapku.

Skříň ventilátoru
Skříň je z ABS, barva je bílá. Výtlak je směrem dozadu, průměr výtlačného hrdla je 99 mm. Skříň je určena k montáži na stěnu nebo do podhledu. Ventilátor obsahuje snímatelnou zpětnou klapku. Vzduch je odváděn středem a po obvodu čelní mřížky. Proudění vzduchu je podobné standardním mřížkám, ale při využití aerodynamického designu dual konceptu umožňuje dosažení vyššího dispozičního tlaku ventilátoru.
 
Oběžné kolo
Oběžné kolo je axiální, vyrobené z nárazuvzdorného plastu.
 
Motor ventilátoru
Bezúdržbový AC motor splňující požadavky na přesné větrání s nejvyšší třídou energetické účinnosti a nízkými hlukovými parametry. Sestava motoru a oběžného kola je umístěna na silentblocích. Motor je vybaven tepelnou pojistkou, maximální provozní teplota okolí 40 ?C, krytí IP45.
 
Svorkovnice ventilátoru
Svorkovnice je přístupná po sejmutí čelní mřížky na skříni ventilátoru. Snadné připojení 2 vodiči (L, N).
 
Regulace otáček
Ventilátor umožňuje autonomní regulaci otáček. Při řízeném větrání přizpůsobuje svůj výkon podmínkám okolního prostředí, které snímá vestavěnými čidly (pohybu a vlhkosti) bez nutnosti zásahu obsluhy.
 
Montáž
Montáž ventilátoru se provádí na stěnu nebo do podhledu, v horizontální i vertikální poloze. Koupelnový ventilátor Silent Dual 100 je určen do krátkého vzduchotechnického potrubí (max. délka 3 m) s nízkou tlakovou ztrátou nebo k odvětrání skrz obvodovou zeď.

Doplňkové parametry

Kategorie: S&P Silent Dual - autonomní inteligentní axiální ventilátory pro odsávání koupelen
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Varianta: Časový doběh, Čidlo vlhkosti / hygrostat, Pohybové čidlo
Napětí [V]: 230
Průměr potrubí [mm]: 100
Krytí: IP45
Otáčky [min-1]: 2200/1670/910
Příkon [W]: 8/6/4
Průtok [m3/h]: 90/65/25
Teplota [°C]: -5 až +40
Akustický tlak [dB(A)]: 26,5/22/<20
Proud [A]: 0,08/0,08/0,07

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.