Zpětná klapka JCM 905

Kód: PR350100070
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
10 072 Kč
2-3 týdny

Zpětná klapka JCM 905 má přípravu pro připojení servopohonu (např. BELIMO). Zpětná klapka JCM 905 je určená pro střešní ventilátory TH, CRV, CRH a HCT. Zpětná klapka JCM 905 s přípravou pro servopohon je vyrobena z oboustranně pozinkovaného plechu pro optimální životnost s ohledem na použité vzduchotechnické potrubí a střešní ventilátory. Zpětná klapka je důležitou součástí VZT rozvodů, která zabraňuje nežádoucímu zpětnému proudění vzduchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Servopohon pro zpětnou klapku JCM není součástí dodávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zpětné klapky JCM pro servopohon
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 690

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.