SAHARA MAXX HX - teplovzdušné ventilátory do výbušného prostředí

Teplovzdušné vytápěcí jednotky SAHARA MAXX HX se používají v prostředí s nebezpečím výbuchu ZÓNA1 a jsou určeny k topení, chlazení, větrání a filtraci oběhového a vnějšího (venkovního) vzduchu průmyslových a skladovacích prostorů. Formou poptávky je možno navrhnout teplovzdušný ventilátor do EX prostředí s nebezpečím výbuchu SAHARA MAXX HX s dodatečným příslušenstvím jako jsou kapsové filtry, směšovací komory a další příslušenství na sání, závěsy, ovládací skříně.

Vytápěcí (případně chladící) a větrací jednotky SAHARA MAXX HX do výbušného prostředí jsou sestaveny z ventilátorů a výměníků v plášti z ocelového pozinkovaného plechu. Na výdechové straně vytápěcí jednotky SAHARA MAXX HX je instalována jedna z mnoha typů výdechových žaluzií. Součástí výdechových žaluzií směšovacích jednotek je i čidlo protimrazové ochrany. Zadní strana jednotky je osazena axiálním ventilátorem. Nástěnné jednotky sloužící k chlazení mají integrovanou kondenzační vanu připravenou pro volný odtok kondenzátu, u podstropních jednotek je kondenzační vana součástí vyústky.

Teplovzdušné ventilátory SAHARA MAXX HX v zajištěném provedení jsou označeny II 2G Ex h IIB T4/T3 Gb dle ČSN EN 14986 ed.2, ČSN EN ISO 80079-36, ČSN EN ISO 80079-37, ČSN EN IEC 60079-0 ed.5, ČSN EN 60079-7 ed.3 a jednotky v provedení s pevným závěrem II 2G Ex h IIB+H2 T4/T3 Gb dle ČSN EN 14986 ed.2, ČSN EN ISO 80079-36, ČSN EN 13463-3, ČSN EN IEC 60079-0 ed.5 a ČSN EN 60079-1 ed.3.

Teplovzdušné vytápěcí jednotky SAHARA MAXX HX lze používat pouze ve vnitřních prostorech, ve kterých nedochází k poškození nebo zničení povrchové úpravy jednotek v důsledku koroze, případně jiné chemické reakce, abraze a jiných vlivů.

Katalogový listSAHARA MAXX HX - Projekční data_technical-specification_UN

 

V případě poptávky nás neváhejte kontaktovat emailem obchod@czvzduchotechnika.cz nebo telefonicky +420 736 239 669

Zaslat poptávku

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 6 000,-Kč za dopravu u nás neplatíte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení