SAHARA MAXX HS - vytápěcí jednotky s vodním ohřevem z nerezu

Vytápěcí a větrací jednotky SAHARA MAXX HS slouží k vytápění, větrání nebo filtraci vzduchu a jsou instalovány v průmyslových, skladových, prodejních i výstavních prostorách. Formou poptávky je možno navrhnout teplovzdušný ventilátor s vodním ohřevem SAHARA MAXX HS s dodatečným příslušenstvím jako jsou filtry, směšovací komory, prvky strany sání vzduchu, závěsy a ovládací skříně s příslušnými čidly. 

Vytápěcí a větrací jednotky SAHARA MAXX HS jsou sestaveny z ventilátorů a výměníků v plášti z nerezu. Na výdechové straně jednotky je instalována jedna z několika typů výdechových žaluzií. Zádní strana vytápěcí jednotky je osazena axiálním ventilátorem. Vytápěcí teplovzdušné ventilátory SAHARA MAXX HS vyrobené z nerezové oceli jsou určeny pro prostředí při teplotě +40 °C, do normálního prostředí dle ČSN 33 2000-1 ed. 2 a dle ČSN EN 60 721-3-3. Krytí IP54.

Katalogový list - SAHARA-MAXX-HS - Projekční podklady_technical-specification_UN

 

V případě poptávky nás neváhejte kontaktovat emailem obchod@czvzduchotechnika.cz nebo telefonicky +420 736 239 669

Zaslat poptávku

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 6 000,-Kč za dopravu u nás neplatíte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení