SAHARA MAXX HG - plynové vytápěcí jednotky

Plynové vytápěcí jednotky SAHARA MAXX HG se používají v průmyslových, skladovacích, prodejních, výstavních prostorách, tzn. v prostředí chráněném proti povětrnostním vlivům (dle ČSN 33 2000-1 ed. 2 a ČSN EN 60 721-3-3). Ve všech prostředích, které vyžadují použití uzavřeného spotřebiče mohou být teplovzdušné jednotky SAHARA MAXX HG vybaveny přívodem venkovního vzduchu pro proces spalování. V prostorách, kde hrozí nebezpečí podtlaku je bezpodmínečně nutné použít jednotku ve verzi uzavřený spotřebič. Krytí IP42. Pracovní teplota 0 °C až +40 °C.

Plynové vytápěcí jednotky SAHARA MAXX HG se vyrábějí v nástěnném nebo podstropním provedení, ve 2 velikostech a 2 výkonových řadách. Základ teplovzdušného ventilátoru SAHARA MAXX HG tvoří jednoduchý robustní trubkový výměník se spalovací komorou s následným vratným tahem, který zajišťuje přestup tepla mezi spalovacím prostorem a ohřívaným vzduchem. Výměník je vyroben z tenkostěnné žáropevné oceli. Jednotka je osazena axiálním AC nebo EC ventilátoremOhřev výměníku zajišťuje plynový premixový hořák. Hořák může být v provedení na zemní plyn, plynný PB, samotný propan / butan.

Katalogový listSAHARA MAXX HG - Projekční data_technical-specification_UN

 

V případě poptávky nás neváhejte kontaktovat emailem obchod@czvzduchotechnika.cz nebo telefonicky +420 736 239 669

Zaslat poptávku

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 6 000,-Kč za dopravu u nás neplatíte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení