Pružná spojka se sponou KAA 125

Kód: PR400100030
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
156 Kč
Centrální sklad

Pružná spojka se sponou KAA 125 je určena pro připojení, či odpojení ventilátorů, filtrů, nebo ohřívačů do kruhového vzduchotechnického potrubí pro údržbu a čištění. Pružná spojka se sponou KAA 125 je vyrobeny z PVC a polyamidové tkaniny, díky čemuž velmi dobře tlumí případné kmity a hluk přenášený z ventilátoru na VZT potrubí. Pružná spojka se sponou KAA 125 se připevňuje na ventilátory a vzduchotechnické potrubí dvěmi stahovacími sponami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pružná spojka se sponou KAA se používají ke spojení ventilátorů MIXVENT, RK, RM, CVAB, CVAT, CVB, CAB se vzduchotechnickým potrubím nebo jinými vzduchotechnickými zařízeními, jako jsou filtry nebo ohřívače.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pružné spojky KAA se sponou
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 125
Délka [mm]: 170

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.