Mandík Monzun-TE - teplovodní teplovzdušná jednotka

Teplovzdušné jednotky Mandík Monzun-TE jsou teplovodní ekologické jednotky pro vytápění místností a průmyslových hal ohřátým vzduchem. Topné médium je teplá voda. Teplovzdušné ventilátory Mandík Monzun-TE se vyrábí ve 3 velikostech s jednořadým až čtyřřadým výměníkem a axiálním ventilátorem. Vytápěcí jednotky Mandík Monzun-TE jsou určeny pro nástěnnou nebo podstropní montáž. Topný výkon jednotek je od 9,6 kW až do 89kW s průtokem vzduchu od 1500 do 7500 m3/h.

Teplovzdušné vytápěcí jednotky Mandík Monzun-TE je možné dovybavit volitelným příslušenstvím, v sestavě se směšovací komorou mohou jednotky sloužit pro větrání - přívod čerstvého vzduchu. Maximální teplota vody na vstupu do ohřívače je do +100 °C a maximální tlak je 1,4 MPa. Krytí IP54.

Provedení teplovzdušných jednotek s vodním výměníkem Mandík Monzun-TE:

  • jednotky se vyrábějí ve třech rozměrových řadách (1, 2 , 3)
  • jednotky se vyrábějí s jednořadým až čtyřřadým vodním výměníkem
  • jednotky dodáváme s následujícími vyústěmi na výtlaku - vyúsť základní, vyúsť základní a stranová, vyúsť svislá úhlová, vyúsť svislá křížová
  • u jednotek je možné volit připojení na rozvod topné vody - provedení levé (standard), provedení pravé (nutno specifikovat v objednávce)

Vytápěcí teplovzdušné jednotky Mandík Monzun-TE mají boky skříně vyrobené z pozinkovaného plechu opatřeného práškovou barvou odstínu RAL 7040. Horní a spodní část skříně, žaluzie a difuzor mají odstín RAL 7016. Těleso výměníku jednotky Mandík Monzun-TE je vyrobeno z pozinkovaného plechu, topné trubky jsou z mědi, lamely hliníkové a sběrač je s ocelovými připojovacími trubkami.

Katalogový list: Mandík Monzun-TE - teplovzdušné jednotky s vodním výměníkem

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Sháníte velkoobchodního dodavatele?
Sháníte velkoobchodního dodavatele?
Nakupujete často nebo ve velkém množství? Kontaktujte nás +420 736 239 669