Ventilátor HV 230 RC IPX4

Kód: SP165100045
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
ZdarmaZdarma 15 538,82 Kč –13 %
ventilátory HV hlavni
15 538,82 Kč –13 % 13 512 Kč
Centrální sklad
Nástěnný ventilátor HV je vhodný pro krátké vzduchotechnické potrubí s nízkou tlakovou ztrátou nebo pro odvětrávání přímo skrz zeď nebo okno (v případě okenní montáže). Ventilátor HV je vhodný pro větrání v bytové zástavbě, společenských místnostech, kancelářích, obchodech či restauracích. Ventilátor s označením RC se zapíná a vypíná pomocí bezdrátového ovladače, který je součástí ventilátoru. Ventilátor má v tomto případě 6 provozních režimů – vypnutý ventilátor se zavřenou žaluzií, spuštěný ventilátor s otevřenou žaluzií v režimu odvodu vzduchu z místnosti s vyššími otáčkami, spuštěný ventilátor s otevřenou žaluzií v režimu odvodu vzduchu z místnosti s nižšími otáčkami, ventilátor vypnutý s otevřenou žaluzií, ventilátor v režimu přívodu vzduchu do místnosti (reverzní režim) s vyššími otáčkami, ventilátor v režimu přívodu vzduchu do místnosti s nižšími otáčkami.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory HV
Záruka: 2 roky
Barva: Bílá
Maximální teplota [°C]: 40
Napětí [V]: 230
Průtok [m3/h]: 600/450
Otáčky [min-1]: 1250
Příkon [W]: 29
Akustický tlak [dB(A)]: 43

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.