Maico PushPull Balanced PPB - lokální decentrální jednotky s rekuperací tepla

Větrací decentrální jednotky Maico PushPull Balanced PPB jsou lokální jednotky, určené pro větrání jedné místnosti v bytech a rodinných domech. Decentrální jednotky Maico PP 45 jsou určené pro přívod vzduchu, větrací jednotky Maico PPB 30 pro odvod vzduchu z místnosti. Decentrální větrací jednotky Maico PPB jsou vybaveny dvěma EC ventilátory a dvěma keramickými výměníky tepla. Díky tomu je zajištěno nepřetržitý přívod ohřátého vzduchu do místnosti, nejčastěji se jednotky Maico PPB využívají v kuchyni, koupelně a WC. 

Provedení decentrální lokálních jednotek Maico PushPull Balanced PPB:
PPB O - standardní provedení (nutné příslušenství: stěnová trubka, venkovní kryt a regulace průtoku vzduchu RLS 45 K nebo RLS 45 O)
PPB K - integrovaný hygrostat (čidlo vlhkosti), nutné příslušenství: stěnová trubka, venkovní kryt a regulace ovzduší RLS 45 K
PPB RC - integrovaný hygrostat (čidlo vlhkosti) + přijímač pro bezdrátové ovládání (DS 45 RC ovladač není součástí), nutné příslušenství: stěnová trubka, venkovní kryt a FM spínač DS 45 RC nebo regulace ovzduší RLS 45 K s PP45 EO
Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 6 000,-Kč za dopravu u nás neplatíte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení