LTTR - jednostranné odbočky (T-Kus)

Vzduchotechnické čtyřhranné jednostranné odbočky (T-kus) LTTR jsou určené pro větrání v průmyslových, komerčních objektech a rodinných domech. Čtyřhranné vzduchotechnické jednostranné odbočky LTTR jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu s trapézovým prolisem, který snižuje riziko vzniku hluku v potrubních rozvodech. Rovné vzduchotechnické čtyřhranné T-kusy LTTR se standardně dodávají s přírubou 20 mm do délky strany 1000 mm, 30 mm při délce strany nad 1000 mm nebo dle konkrétní poptávky.

Systém Rect od výrobce Lindab splňuje těsnost třídy C a tlakovou třídu 2 podle EN 1507:2006 (v případě, že je instalace v souladu předpisů montáže). Spojovací příruby jsou namontovány na konci každého hranatého potrubí a tvarovky. Doporučuje se použít těsnící pásku ke spojování jednotlivých položek (těsnící páska na čtyřhranné spoje, pro příruby 20 mm je těsnící páska 9mm, pro příruby 30 a 40 mm je těsnící páska 12 mm).

Katalogový list: LTTR - jednostranné odbočky / T-kus

V případě poptávky nás neváhejte kontaktovat emailem obchod@czvzduchotechnika.cz nebo telefonicky +420 736 239 669

Zaslat poptávku

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 6 000,-Kč za dopravu u nás neplatíte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení