LKR - čtyřhranné rovné potrubí

Rovná čtyřhranná trouba LKR s trapézovým prolisem, který snižuje riziko vzniku hluku. Čtyřhranný vzduchotechnický rovný kanál LKR je vyroben z oboustranně pozinkovaného plechu, větší rozměry mají vyztužovací profily, případně vnitřní tyče. Rovné vzduchotechnické čtyřhranné potrubí LKR se standardně dodávají s přírubou 20 mm do délky strany 1000 mm, 30 mm při délce strany nad 1000 mm nebo dle konkrétní poptávky.

Systém Rect od výrobce Lindab splňuje těsnost třídy C a tlakovou třídu 2 podle EN 1507:2006 (v případě, že je instalace v souladu předpisů montáže). Spojovací příruby jsou namontovány na konci každého hranatého potrubí a tvarovky. Doporučuje se použít těsnící pásku ke spojování jednotlivých položek (těsnící páska na čtyřhranné spoje, pro příruby 20 mm je těsnící páska 9mm, pro příruby 30 a 40 mm je těsnící páska 12 mm).

Na dotaz je možné dodat s volnou přírubou, kde spojovací profil na jednom konci není pevně uchycen. Na dotaz je také možné dodat nerezové potrubí, celotmelené potrubí, lakované potrubí nebo potrubí ze silnějšího plechu.

Katalogový list: LKR - čtyřhranné rovné potrubí

V případě poptávky nás neváhejte kontaktovat emailem obchod@czvzduchotechnika.cz nebo telefonicky +420 736 239 669

Zaslat poptávku

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Sháníte velkoobchodního dodavatele?
Sháníte velkoobchodního dodavatele?
Nakupujete často nebo ve velkém množství? Kontaktujte nás +420 736 239 669