LKR - čtyřhranné rovné potrubí

Rovná čtyřhranná trouba LKR s trapézovým prolisem, který snižuje riziko vzniku hluku. Čtyřhranný vzduchotechnický rovný kanál LKR je vyroben z oboustranně pozinkovaného plechu, větší rozměry mají vyztužovací profily, případně vnitřní tyče. Rovné vzduchotechnické čtyřhranné potrubí LKR se standardně dodávají s přírubou 20 mm do délky strany 1000 mm, 30 mm při délce strany nad 1000 mm nebo dle konkrétní poptávky.

Systém Rect od výrobce Lindab splňuje těsnost třídy C a tlakovou třídu 2 podle EN 1507:2006 (v případě, že je instalace v souladu předpisů montáže). Spojovací příruby jsou namontovány na konci každého hranatého potrubí a tvarovky. Doporučuje se použít těsnící pásku ke spojování jednotlivých položek (těsnící páska na čtyřhranné spoje, pro příruby 20 mm je těsnící páska 9mm, pro příruby 30 a 40 mm je těsnící páska 12 mm).

Na dotaz je možné dodat s volnou přírubou, kde spojovací profil na jednom konci není pevně uchycen. Na dotaz je také možné dodat nerezové potrubí, celotmelené potrubí, lakované potrubí nebo potrubí ze silnějšího plechu.

Katalogový list: LKR - čtyřhranné rovné potrubí

V případě poptávky nás neváhejte kontaktovat emailem obchod@czvzduchotechnika.cz nebo telefonicky +420 736 239 669

Zaslat poptávku

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 6 000,-Kč za dopravu u nás neplatíte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení