EB 100 N T

Kód: SP210100031
Časovač
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
5 143 Kč –20 %
EB N 100jpg
5 143 Kč –20 % 4 114 Kč 3 400 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

průtok100 průměr100 hlučnost43

Malý radiální ventilátor EB 100 N T je vhodný pro delší vzduchotechnické potrubí s větší tlakovou ztrátou nebo pro odvětrávání skrz zeď / stěnu. Malý radiální ventilátor EB 100 N T je také vhodný pro prostornější koupelny. Ventilátory do koupelny EB 100 N T je vybavený nastavitelným časovým doběhem (5-25 min.).

Detailní informace

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Sháníte velkoobchodního dodavatele?
Sháníte velkoobchodního dodavatele?
Nakupujete často nebo ve velkém množství? Kontaktujte nás +420 736 239 669

Detailní popis produktu

Malý radiální ventilátor EB 100 N T je vhodný pro delší vzduchotechnické potrubí s větší tlakovou ztrátou nebo pro odvětrávání skrz zeď / stěnu. Malý radiální ventilátor EB 100 N T je také vhodný pro prostornější koupelny. Skříň ventilátoru EB 100 N T je vyrobena z nárazuvzdorného plastu, montáž ventilátoru je určena na zeď / stěnu nebo strop. Ventilátor s označením N T je vybavený nastavitelným časovým doběhem (5-25 min.).

Skříň ventilátoru

Skříň ventilátoru je vyrobena z nárazuvzdorného plastu v bílé barvě. Skříň je určena pro montáž na zeď. Zpětná klapka ventilátoru je umístěna na výtlaku.

Oběžné kolo ventilátoru

Oběžné kolo ventilátoru je radiální, vyrobené z plastu s dopředu zahnutými lopatkami. Oběžné kolo je staticky a dynamicky vyvážené.

Motor ventilátoru

Motor ventilátoru je asynchronní s kotvou nakrátko a stíněným pólem. Motor je vybaven ochranou proti přehřátí. Maximální provozní teplota okolí je 40°C. Motor je vybaven kluznými ložiskami, krytí IPX2

Svorkovnice ventilátoru

Svorkovnice ventilátoru je přístupná po sejmutí čelní mřížky a víka svorkovnice. Připojení je možné pod omítkou nebo kabelem na omítce. Svorkovnice obsahuje odlečovací sponu proti vytržení přívodního kabelu.

Regulace otáček ventilátoru

Regulace otáček se provádí elektronickými regulátory otáček změnou napětí.

Hluk ventilátoru

Hluk vznikající ventilátorem je měřen ve vzdálenosti 1,5m v ose ventilátoru na straně sání.

Montáž ventilátoru

Montáž je možná bez omezení horizontálně nebo vertikálně pomocí papírové montážní šablony, která je součástí. V krabici naleznete také hmoždinky a šrouby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé radiální domovní ventilátory do koupelny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
Varianta: Časový doběh 5-25 min.
Napětí [V]: 230
Barva: Bílá
Maximální teplota [°C]: 40
Průměr potrubí [mm]: 100
Průtok [m3/h]: 100
Otáčky [min-1]: 2000
Příkon [W]: 28
Akustický tlak [dB(A)]: 43

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.