Žaluziová klapka elektricky ovládaná PAR-E 630

Kód: SP471100100
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
17 678 Kč 17 678 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Žaluziová klapka elektricky ovládaná PAR-E 630 je určena pro vzduchotechnická vedení. Žaluziová klapka elektricky ovládaná PAR-E 630 (E jako ekonomické provedení), má dobu otevření cca 3 min. Materiá žaluziové klapky elektricky ovládané je plast v barvě šedá RAL 7035.

Žaluziová klapka elektricky ovládaná PAR-E 630 má maximální rychlost pro přívod vzduchu 3 m/s a maximální rychlost pro odvod vzduchu 10 m/s. Ovládací servomotor 230 V / 50 Hz, bez napětí zavřená (pomocí pružin), trvale pod napětím je otevřená. Žaluziové klapky elektrické brání u vzduchotechnického potrubí zpětnému tahu vzduchu.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Žaluziové klapky elektrické
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 630

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.