Stropní ventilátor FARO Aloha - 33710

Kód: FA33710
2 hodnocení
Značka: FARO
ZdarmaZdarma
Stropní ventilátor s reverzním chodem FARO Aloha - 33710
6 650 Kč
1-2 týdny

Stropní ventilátor Aloha od výrobce Faro Iluminacion je vybavený zpětným (reverzibilním) chodem - letní a zimní režim, díky čemuž v létě příjemně ochlazuje vzduch a v zimě od stropu tlačí vzduch dolu. Díky zpětnému chodu stropního ventilátoru jsou velké úspory nákladů na topení až 20%. Stropní ventilátor v tradičním vzhledu, tělo ventilátoru je v tmavě hnědé barvě a lopatky ventilátoru v barvě vlašský ořech. Stropní ventilátor je určený do místnosti o velikosti až 30 m2. Velikost ventilátoru je 132 cm a je vybavený pěti lopatkami. Součástí stropního ventilátoru je dálkový ovladač, kterým můžete ventilátor ovládat z pohodlí pohovky.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory
Záruka: 2 roky
Barva lopatek: Vlašský ořech
Barva ventilátoru: Tmavá hnědá
Ovládání: Dálkové ovládání
Počet lopatek: 5
Počet rychlostí: 3
Průměr ventilátoru [cm]: 132
Světlo: Ne
Velikost místnosti [m2]: 25
Zpětný chod: Ano
Otáčky [min-1]: 65-110-175
Příkon [W]: 24-36-61
Materiál lopatek: Dřevo
Materiál ventilátoru: Ocel
Záruka na motor: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Faro je původem španělská firma, která působí na trhu s osvětlením a ventilátory již více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších technologických i designových trendů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů.

Stropní ventilátory Faro

Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli vlastním originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Společnost Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí.