Směšovací klapka MSKM MIX 400

Kód: PR422101450
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
5 281 Kč 5 281 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Směšovací vzduchotechnická klapka MSKM MIX je určena pro kruhová potrubí. Směšovací klapka je vhodná jako směšovací na přívod malých přívodních vzduchotechnických, nebo rekuperačních jednotek. Směšovací klapka MSKM MIX 400 je základním řídícím prvkem vzduchotechnického potrubí. 

Směšovací klapka MSKM MIX 400 pro VZT potrubí je zásadně používána se servopohonem. Směšovací klapka MSKM MIX 400 pro vzduchotechnické potrubí je vyrobena z oboustranně pozinkovaného plechu.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Směšovací klapky
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 400

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.