Regulátor otáček pod omítku REB 1 NE

Kód: SP600100100
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
2 722 Kč 2 722 Kč / 1 ks
Skladem

Jednofázový triakový Regulátor otáček REB 1 NE se instaluje pod omítku a používá se pro plynulou regulaci otáček ventilátoru a také jako vypínač. Minimální otáčky ventilátoru lze nastavit po sejmutí krytu regulátoru a pootočením regulačního prvku. Krytí regulátoru je IP44, pracovní teplota regulátoru 0–40 °C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

• 230 V/50 Hz
• provedení regulátoru je pod omítku

INSTALACE regulátoru otáček REB 1 NE
Regulátor otáček pod omítku REB 1 NE může být instalován do standardní kruhové krabice do zdi s průměrem 68 mm.

POZOR
Regulátor může způsobovat intenzivní parazitní hluk motoru, zvláště při nízkých otáčkách. Pak je nutno použít transformátorový regulátor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory otáček ventilátorů REB
Záruka: 2 roky
Maximální teplota [°C]: 40
Napětí [V]: 230
Proud [A]: 1
Hloubka [mm]: 22

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.