Protidešťová žaluzie pozink TWG 200

Kód: PR580100020
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
1 510 Kč 1 510 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Protidešťová žaluzie - TWG 200  slouží k zakončení vzduchovodu s ochranou před vnikáním vody vlivem deště. Protidešťová žaluzie je plechová a vhodná jak pro rodinné domy, byty, i průmyslové objekty. Protidešťová žaluzie - TWG 200 rám a lamely z pozinkovaného plechu a tím i přírodní barvu pozink. Lamely protidešťové žaluzie jsou pevné. Součástí žaluzie je také síť proti vnikání drobného ptactva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otvory E nejsou standardně vyvrtány, v případě potřeby možno dodatečně vyvrtat

Doplňkové parametry

Kategorie: Protidešťové žaluzie TWG
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.