Plastová spojka se zpětnou klapkou UP-SPK-110x54

Kód: UVE420110010
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
84 Kč 84 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Plastová spojka vzduchotechnického potrubí UP-SPK-110x54 má zpětnou klapku a je určena pro ploché kanály. Nejčastější použití plastových spojek se zpětnou klapkou UP-SPK-110x54 vzduchotechnických kanálů je v rodinných domech, bytech a digestořích. Plastové vzduchotechnické prvky jako jsou spojky kanálů VZT potrubí jsou vyrobeny z ABS plastu. Výhodou plastových vzduchotechnických spojek kanálů je vzhled, cena a hmotnost v porovnání s klasickými pozinkovanými prvky.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové spojky pro ploché kanály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.2 kg
Rozměry [mm]: 110x54

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.