Stropní ventilátor FARO Mini Ufo - 33455

Kód: FA33455
Neohodnoceno
Značka: FARO
7 040 Kč
Skladem

Stropní ventilátor se světlem Mini Ufo o průměru 104 cm je vhodný do místnosti o velikosti 15 m2. Světelný zdroj stropního ventilátoru je žárovka 2x E27 (nejsou součástí). Stropní ventilátor se ovládá pomocí dálkového ovládání, kterým můžete přepínat mezi třemi stupni otáček a ovládát světlo. Lopatky stropního ventilátoru jsou oboustranné - z jedné strany jsou v barvě javoru, z druhé strany jsou v šedé barvě.. Stropní ventilátor se zpětným / reverzibilním chodem - letní a zimní režim. V létě příjemně ochlazuje vzduch v místnosti, zatímco v zimě tlačí teplý vzduch od stropu dolu.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory
Záruka: 2 roky
Barva lopatek: Javor, Šedá
Barva ventilátoru: Matný nikl
Typ žárovky: 2x E27
Ovládání: Dálkové ovládání
Počet lopatek: 3
Počet rychlostí: 3
Průměr ventilátoru [cm]: 104
Světlo: Ano
Velikost místnosti [m2]: 13
Zpětný chod: Ano
Otáčky [min-1]: 90-150-200
Příkon [W]: 8-18-42
Průtok [m3/hod]: 106.92
Materiál lopatek: Dřevo
Materiál ventilátoru: Ocel
Záruka na motor: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Faro je původem španělská firma, která působí na trhu s osvětlením a ventilátory již více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších technologických i designových trendů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů.

Stropní ventilátory Faro

Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli vlastním originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Společnost Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí.