HCM-225 N

Kód: SP166100030
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
6 068 Kč –25 %
hcm hlavni
6 068 Kč –25 % 4 551 Kč
Centrální sklad
Malý axiální okenní ventilátor HCM je vyroben z nárazuvzdorného plastu v bílé barvě. Ventilátor je vyroben samočinnou žaluziovou klapkou na výtlaku a ochrannou mřížkou na obou stranách. Ventilátor HCM je vhodný pro montáž na okenní sklo s výtlakem přímo do venkovního prostředí. Malý ventilátor do okna je vybaven kuličkovými ložisky s tukovou náplním na dobu životnosti, krytí IPX4.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříň

Skříň ventilátoru je vyrobena z nárazuvzdorného plastu.

Oběžné kolo

Oběžné kolo ventilátoru je axiální a vyrobené z nárazuvzdorného plastu.

Motor

Motor ventilátoru je asynchronní s kotvou nakrátko a stíněným pólem. Malý axiální ventilátor je vybaven ochranou motor proti přetížení. Maximální provozní teplota okolí je 40°C. Stupeň krytí je IPX4

Svorkovnice

Svorkovnice ventilátoru je přístupná po sejmutí čelní mřížky.

Regulace otáček

Regulace otáček ventilátoru se provádí změnou napětí.

Hluk

Hluk tvořený ventilátorem je měřen ve vzdálenosti 1,5 m v ose ventilátoru.

Montáž

Montáž je možná pouze ve vodorovné poloze, vhodné pro montáž na okenní sklo. Fixační šrouby a hmoždinky jsou součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory HCM
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.8 kg
Barva: Bílá
Maximální teplota [°C]: 40
Napětí [V]: 230
Průtok [m3/h]: 695
Otáčky [min-1]: 1350
Příkon [W]: 40
Akustický tlak [dB(A)]: 46

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.