Transformátorový regulátor otáček 3f RMT 5

Kód: SP600100183
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
27 464 Kč
Skladem u dodavatele

Pětistupňový transformátorový regulátor otáček RMT je pětistupňový ovladač slouží pro regulaci otáček třífázových ventilátorů. Transformátorový regulátor otáček RMT je vybavený světelnou kontrolkou, která uvádí chod ventilátoru. Skříň regulátoru je vyrobena z ABS plastu (RMT 1,5 a RMT 2,5) nebo kovu (RMT 5, RMT 8 a RMT 12). Krytí IP54.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Třífázové regulátory otáček RMT
Záruka: 2 roky
Napětí [V]: 400

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.