Talířový ventil s doběhem VEL 10-1-1-2

Kód: VX381102020
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
1 274 Kč
Centrální sklad

Talířový ventil VEL s mechanickým ovládáním a doběhem je určen pro odvod vzduchu. Ventil s doběhem je vybaven nastavitelným středovým elementem pro regulaci průtoku. Talířový ventil VEL je vyroben z polypropylenu v bílé barvě. Talířové ventily se zasouvají do montážního rámečku (není součástí) . Montážní rámeček slouží k upevnění ventilu do stropní konstrukce, zdi nebo kruhového vzduchotechnického potrubí. Otáčením středového elementu lze nastavit minimální trvalý průtok zavřeného ventilu. Elektricky ovládané ventily VEL jsou vhodné pro systémy DCV (větrací systémy řízené skutečnou spotřebou).

  • elektrické ovládání 24V (příkon 4W)
  • vhodný pro rodinné domy, byty, kanceláře
  • rychlá a snadná instalace
  • nízký hluk z proudění vzduchu

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Talířový ventil VEL
Záruka: 2 roky
Barva: Bílá
Průměr potrubí [mm]: 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.