Stropní ventilátor FARO Pemba - 33471

Kód: FA33471
1 hodnocení
Značka: FARO
ZdarmaZdarma
Stropní ventilátor FARO Pemba - 33471
10 300 Kč
1-2 týdny

Stropní ventilátor Pemba o průměru 132 cm je vhodný do místnosti o velikosti 18 m2. Stropní ventilátor se ovládá pomocí dálkového ovládání, kterým můžete přepínat mezi šesti stupni otáček. Barva lopatek a těla ventilátoru je bílá. Stropní ventilátor se zpětným / reverzibilním chodem - letní a zimní režim. V létě příjemně ochlazuje vzduch v místnosti, zatímco v zimě tlačí teplý vzduch od stropu dolu. Ventilátor je vybavený úsporným DC , díky čemuž má ventilátor nižší hmotnost, hlučnost a spotřebu elektrické energie.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory
Záruka: 2 roky
Barva lopatek: Bílá
Barva ventilátoru: Bílá
Ovládání: Dálkové ovládání
Počet lopatek: 3
Počet rychlostí: 6
Průměr ventilátoru [cm]: 132
Světlo: Ne
Velikost místnosti [m2]: 20
Zpětný chod: Ano
Otáčky [min-1]: 50-76-99-127-151-175
Příkon [W]: 2-7-9-14-21-32
Materiál lopatek: Akryl
Materiál ventilátoru: Ocel
Záruka na motor: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Faro je původem španělská firma, která působí na trhu s osvětlením a ventilátory již více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších technologických i designových trendů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů.

Stropní ventilátory Faro

Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli vlastním originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Společnost Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí.