Stropní ventilátor FARO Itaca - 33474

Kód: FA33474
2 hodnocení
Značka: FARO
ZdarmaZdarma
Stropní ventilátor FARO Itaca - 33474
19 110 Kč
1-2 týdny

Stropní ventilátor Itaca o průměru 132 cm je vhodný do místnosti o velikosti 18 m2. Stropní ventilátor se ovládá pomocí dálkového ovládání, kterým můžete přepínat mezi šesti stupni otáček. Barva lopatek je rustikální borovice, barva těla ventilátoru je matný nikl. Stropní ventilátor se zpětným / reverzibilním chodem - letní a zimní režim. V létě příjemně ochlazuje vzduch v místnosti, zatímco v zimě tlačí teplý vzduch od stropu dolu. Ventilátor je vybavený úsporným DC , díky čemuž má ventilátor nižší hmotnost, hlučnost a spotřebu elektrické energie.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory
Záruka: 2 roky
Barva lopatek: Rustikální borovice
Barva ventilátoru: Matný nikl
Ovládání: Dálkové ovládání
Počet lopatek: 3
Počet rychlostí: 6
Průměr ventilátoru [cm]: 132
Světlo: Ne
Velikost místnosti [m2]: 20
Zpětný chod: Ano
Otáčky [min-1]: 50-80-110-140-170-203
Příkon [W]: 3-5-8-13-21-32
Materiál lopatek: Dřevo
Materiál ventilátoru: Ocel-ABS
Záruka na motor: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Faro je původem španělská firma, která působí na trhu s osvětlením a ventilátory již více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších technologických i designových trendů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů.

Stropní ventilátory Faro

Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli vlastním originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Společnost Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí.