Pružná spojka ACOP 710 Ex

Kód: DP110100090
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
12 447 Kč 12 447 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Pružná spojka ACOP 710 Ex umožňuje připojit či odpojit ventilátor od vzduchotechnického potrubí pro údržbu a čištění. Pružná spojka ACOP 710 Ex je vyrobená ze speciální tkaniny, která velmi dobře tlumí případné kmity a hluk přenášený z ventilátoru na potrubí a je vhodná pro potrubní ve spojení s nevýbušnými ventilátory. Pružná spojka ACOP 710 Ex je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechu . Kromě ventilátorů se pružná spojka hodí ke spojení potrubí s jinými vzduchotechnickými zařízeními, jako jsou filtry nebo ohřívače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pružná spojka ACOP Ex spojuje ventilátor a potrubí dvěma přírubami z ocelového pozinkovaného plechu.

Pružná spojka pro potrubní a nevýbušné ventilátory je vyrobena ze speciální tkaniny

Doplňkové parametry

Kategorie: Pružné připojení ACOP pro potrubní ventilátory
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 710

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.