Ochranná mřížka ventilátoru DEF 630 A8

Kód: SP466100090
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
2 579 Kč 2 579 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Ochranná mřížka ventilátoru DEF 630 A8 je určena pro axiální ventilátory u kruhových vzduchotechnických vedení. Je lakována pro delší životnost. Ochranná mřížka slouží proti poškození ventilátoru cizím předmětem, vniknutým do vzduchotechnického potrubí, nebo chrání před úrazem. Ochranná mřížka ventilátoru DEF 630 A8 má vzdálenost mezi kruhy 8 mm.

Při použití u ventilátorů nebo jiných rotujících strojních částí je třeba respektovat požadavky norem ČSN EN 953+A1, ČSN EN ISO 13857

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné mřížky DEF-A, -AN pro axiální ventilátory
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 630

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.