Axiální ventilátor EDAV/10-710 Ekonovent

Kód: ZH101000171
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
53 567 Kč
Skladem u dodavatele

Nástěnný axiální ventilátor EDAV Ekonovent je vybaven skříní, která je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechu opatřeného černám lakem. Axiální ventilátor EDAV je vybaven EC úsporným motorem, který zajistí vysoký výkon při nízké spotřebě elektrické energie. Ventilátor EDAV Ekonovent je určen pro vertikální a horizontální montáž v poloze ventilátoru - na stěnu nebo do podlahy či stropu. Skříň ventilátoru EDAV Ekonovent nesmí přenášet mechanické namáhání potrubních rozvodů. Doporučujme použít pružné připojení pokud budete připojovat ke vzduchotechnickému potrubí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříň ventilátoru

Skříň ventilátoru je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechu opatřeného černým lakem. Krycí mřížka ventilátoru je práškově lakovaná. Šrouby jsou galvanicky pokoveny.

Oběžné kolo ventilátoru

Oběžné kolo ventilátoru je pevně spojené s rotorem elektromotoru a má aerodynamicky optimalizovaný tvar lopatek pro dosažení nižší úrovně hluku a nižší spotřeby elektrické energie. Oběžné kolo ventilátoru je vyrobené ze speciálního kompozitního materiálu černé barvy a je staticky a dynamicky vyvážené dle ISO 1940.

Motor ventilátoru

Elektronicky komutovaný motor s plynulým řízením otáček pomocí signálu 0-10 V s vestavěnou elektronikou (alternativně je možné řídit otáčky elektromotoru pomocí PWM signálu). Krytí motoru IP54, pracovní teplota v rozsahu –25 až +60 °C. Třída účinnosti motoru IE4. Motor je opatřen vestavěnou tepelnou ochranou. Kuličková ložiska jsou oboustranně uzavřená s tukovou náplní na dobu životnosti.

Směr otáčení

Směr otáčení při pohledu na rotor elektromotoru proti směru hodinových ručiček. Směr proudění vzduchu je ve směru od motoru k oběžnému kolu.

Svorkovnice ventilátoru

Svorkovnice je přístupná po odmontování víčka elektromotoru.

Hluk ventilátoru

Hluk emitovaný ventilátorem je uveden v tabulkách.

Montáž ventilátoru

Montáž ventilátoru je možná ve vertikální a horizontální poloze ventilátoru - na stěnu, do podlahy nebo na strop. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání potrubních rozvodů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Axiální ventilátory EDAV
Záruka: 2 roky
Napětí [V]: 3x400
Průtok [m3/h]: 24600
Otáčky [min-1]: 1400
Příkon [W]: 3500
Akustický tlak [dB(A)]: 69
Účinnost [%]: 40/47,8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.