Rosenberg Unobox

Ventilační radiální boxy Rosenberg Unobox jsou vhodné pro odvětrávání bytových domů, skladů, obchodů, toalet obchodů, umýváren, šaten atd..

Ventilační boxy Rosenberg Unobox jsou flexibilní kompaktní ventilátory, které jsou navrženy pro malé a středně velké průtoky vzduchu. Skříně ventilátorů Rosenberg Unobox jsou tvořeny dvě komory z hliníkových profilů a sendvičových panelů z pozinkovaného ocelového plechu. Skříň ventilačních boxů Rosenberg Unobox jsou hlukově a tepelně izolované 20 mm nehořlavou minerální vlnou. Změna směru proudění vzduchu do strany je možná kdykoli, výměnou panelů. Tato flexibilita umožňuje maximální možnost přizpůsobení náročným podmínkám stavby.

Ventilační boxy Rosenberg Unobox do průměru 450 mm mají plastová oběžná kola s dozadu zahnutými lopatkami a s bočnicemi z pozinkovaného ocelového plechu. Ventilátory Rosenberg Unobox od průměru 500 mm mají vysoce účinná oběžná kola s dozadu zahnutými lopatkami vyrobené z hliníku. Radiální ventilátory Rosenberg Unobox jsou poháněny motorem s vnějším rotorem, které je uloženo uvnitř oběžného radiálního kola. Motory radiálních ventilátorů Rosenberg Unobox jsou vybaveny svorkovnicí s krytím IP54.

Skříň ventilátorů Rosenberg Unobox Uno se skládá z rámu z dutých dvoukomorových hliníkových profilů s plastovými rohovníky a sendvičových panelů z pozinkovaného ocelového plechu s 20 mm silnou hlukovou a tepelnou izolací z nehořlavé minerální vlny.

Katalogový list: Rosenberg-Unobox-Uno

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 6 000,-Kč za dopravu u nás neplatíte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení