VHO 225 - střešní ventilační hlavice

Kód: TV170100080
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
8 240 Kč 8 240 Kč / 1 ks
1-2 týdny

Střešní ventilační hlavice VHO 225 má povrchovou úpravu světle šedý komaxit, nebo černý komaxit. Jiné barevné úpravy jsou na vyžádání. Střešní výfuková hlavice VH0 100 je určená do kruhového potrubí k montáži na střechu pro odvod vzduchu a brání proti vniknutí deště a sněhu do větracích šachet. Hlavice je vyrobena z pozinkovaného plechu.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Střešní ventilační a výfukové hlavice
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 225

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.