Stropní ventilátor FARO Just Fan - 33399

Kód: FA33399
2 hodnocení
Značka: FARO
16 030 Kč
1-2 týdny

Stropní ventilátor Just Fan od výrobce Faro Iluminacion o průměru 132 cm je vhodný do místností o velikosti 18 m2. Stropní ventilátor se ovládá pomocí dálkového ovladače s držákem na zeď (součást balení), který umožňuje přepínat mezi třemi rychlostmi. Lopatky stropního ventilátoru jsou v barvě ořech Barva těla ventilátoru je černá. Stropní ventilátor se zpětným / reverzibilním chodem - letní a zimní režim. V létě příjemně ochlazuje vzduch, zatímco v zimě tlačí teplý vzduch od stropu k podlaze. Stropní ventilátor je vhodný do kanceláře, ale také do domácností.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory
Záruka: 2 roky
Barva lopatek: Ořech
Barva ventilátoru: Černá
Ovládání: Dálkové ovládání
Počet lopatek: 3
Počet rychlostí: 6
Průměr ventilátoru [cm]: 128
Světlo: Ne
Velikost místnosti [m2]: 17
Zpětný chod: Ano
Otáčky [min-1]: 51-77-103-129-155-185
Příkon [W]: 4-6-9-13-22-32
Materiál lopatek: Polykarbonát
Materiál ventilátoru: Ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Faro je původem španělská firma, která působí na trhu s osvětlením a ventilátory již více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších technologických i designových trendů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů.

Stropní ventilátory Faro

Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli vlastním originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Společnost Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí.