Stropní ventilátor FARO Eterfan - 32005

Kód: FA32005
1 hodnocení
Značka: FARO
ZdarmaZdarma
Stropní ventilátor s reverzním chodem FARO Eterfan - 32005
15 790 Kč
1-2 týdny

Stropní ventilátor Eterfan od výrobce Faro Iluminacion o průměru 128 cm je vhodný do místností o velikosti 18 m2. Stropní ventilátor se ovládá pomocí dálkového ovladače s držákem na zeď (součást balení), který umožňuje přepínat mezi šesti rychlostmi. Ventilátor je vybaven úsporným DC motorem nové generace, který přináší úsporu elektrické energie, nižší hmotnost ventilátoru, delší životnost. Lopatky ventilátoru jsou průhledné, barva těla ventilátoru je v lesklá červená. Stropní ventilátor se zpětným / reverzibilním chodem - letní a zimní režim. V létě příjemně ochlazuje vzduch, zatímco v zimě tlačí teplý vzduch od stropu k podlaze. Stropní ventilátor je vhodný do kanceláře, ale také do domácností.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory
Záruka: 2 roky
Barva lopatek: Čirá
Barva ventilátoru: Lesklá červená
Ovládání: Dálkové ovládání
Počet lopatek: 3
Počet rychlostí: 6
Průměr ventilátoru [cm]: 128
Světlo: Ne
Velikost místnosti [m2]: 18
Zpětný chod: Ano
Otáčky [min-1]: 51-77-103-129-155-185
Příkon [W]: 4-6-9-13-22-32
Průtok [m3/hod]: 145-66
Materiál lopatek: Polykarbonát-sklo
Materiál ventilátoru: Kov
Záruka na motor: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Faro je původem španělská firma, která působí na trhu s osvětlením a ventilátory již více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších technologických i designových trendů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů.

Stropní ventilátory Faro

Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli vlastním originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Společnost Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí.