Stropní ventilátor FARO Century - 33553

Kód: FA33553
Neohodnoceno
Značka: FARO
ZdarmaZdarma
Stropní ventilátor s reverzním chodem FARO Century - 33553
18 720 Kč
1-2 týdny

Stropní ventilátor Century od výrobce Faro Iluminacion o velikosti 165 cm je vhodný pro velké místnosti s vysokými stropy. Lopatky a tělo ventilátoru jsou v bílé barvě. Stropní ventilátor je díky své velikosti vhodný pro místnosti o 35-40 m2. Stropní ventilátor je vybaven DC (stejnosměrným) motorem, který přinese značnou úsporu elektrické energie. Programovatelné dálkovým ovládáním s držákem na zeď, které je součástí balení můžete přepínat 6 rychlostí. Moderní stropní ventilátor je také vybavený zpětným (reverzibilním) chodem - letní a zimní režim. V létě příjemně vzduch ochlazuje a v zimě teplý vzduch tlačí od stropu dolu. Úspora nákladů na topení je až 20%.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory
Záruka: 2 roky
Barva lopatek: Bílá
Barva ventilátoru: Bílá
Typ žárovky: LED (15W, 1200Lm, 3000K – teplá bílá)
Ovládání: Dálkové ovládání
Počet lopatek: 8
Počet rychlostí: 6
Průměr ventilátoru [cm]: 165
Světlo: Ano
Velikost místnosti [m2]: 30
Zpětný chod: Ano
Otáčky [min-1]: 60-80-95-110-125-140
Příkon [W]: 4.7-7.6-11.6-17-24.8-35
Materiál lopatek: Dřevo
Materiál ventilátoru: Ocel
Záruka na motor: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Faro je původem španělská firma, která působí na trhu s osvětlením a ventilátory již více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších technologických i designových trendů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů.

Stropní ventilátory Faro

Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli vlastním originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Společnost Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí.