Stropní ventilátor HTB-150 RC IP55

Kód: SP290100290
3 hodnocení
Značka: Soler&Palau
6 697 Kč 5 535 Kč bez DPH 6 697 Kč / 1 ks
Již není v nabídce

Stropní ventilátor HTB-150 RC je díky své robustní konstrukci vhodný zejména pro provětrávání větších prostor, jako jsou například průmyslové haly, hostince, hotely, sportovní haly, kanceláře, knihovny, studovny a odletové haly. Stropní ventilátor je bez osvětlení.

Trvalým provětráváním vysokých prostor (hal, kanceláří, studoven,..) se značným teplotním rozdílem mezi podlahou a stropem lze v zimním období dosáhnout díky stropnímu ventilátoru HTB-150 RC prostorového vyrovnání teploty a tím podstatného snížení energetické náročnosti a nákladů na vytápění.

Stropní ventilátor HTB-150 RC je reverzní s třístupňovou regulací pomocí regulátoru, který je součástí dodávky (v galerii). Možnost změny směru otáčení pomocí speciálního přepínače - reverzní chod. Jako volitelné příslušenství je k dispozici také bezdrátové ovládání.

Detailní informace

Rychlé dodání až ke dveřím
Rychlé dodání až ke dveřím
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Až 5 letá záruka na vybrané produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
U vybraných produktů doprava zdarma!

Detailní popis produktu

Oběžné kolo stropního ventilátoru je axiální, vylisované z ocelového plechu. Má tři výkonově optimalizované lopatky s povrchovou úpravou epoxidovým lakem.

U stropního ventilátoru HTB-150 RC lze s výhodou použít diferenciální termostaty s dvěma čidly, které při nastaveném rozdílu teploty sepnou ventilátor, který promíchá teplá a studená pásma vzduchu.

Motor stropního ventilátoru HTB-150 RC

Motor je asynchronní s kotvou nakrátko, s velkým počtem pólů pro dosažení potřebných otáček. Je určen pro trvalý provoz a snese proto větší zátěž. Maximální provozní teplota okolí je 40 °C. Motor stopního ventilátoru HTB-150 RC má kuličková uzavřená ložiska s tukovou náplní na dlouhou dobu životnosti. Motor má ochranu proti přetížení vestavěnou ve vinutí. Krytí IP44, třída izolace B.

Stropní ventilátor HTB-150 RC připojení a montáž

Připojení stropního ventilátoru pro velké prostory je kabelem pod omítkou nebo po omítce. Svorkovnice ventilátoru obsahuje odlehčovací sponu proti vytržení kabelu a je přístupná po sejmutí kabelového krytu, který se posune po závěsné tyči.

Montáž stropního ventilátoru HTB se provádí zavěšením na strop nebo na jinou pevnou konstrukci. Závěsné zařízení je nutno dostatečně dimenzovat, jak z hlediska statického, tak i případného dynamického zatížení. Spodní hrana ventilátoru musí být umístěna tak vysoko, aby nemohlo dojít k ohrožení osob v blízkosti otáčejícího se oběžného kola. Minimální doporučená vzdálenost stropního ventilátoru HTB-150 RC od podlahy je 2,5 m. Při montáži více stropních ventilátorů se nesmí zaměnit listy oběžného kola jednotlivých ventilátorů. Listy jsou vyváženy pro každý přístroj zvlášť.

Příslušenství stropního ventilátoru
• regulátor otáček v dodávce
• HTB RC KIT bezdrátový ovladač s nastavitelným doběhem 1/3/6 hodin - Bezdrátové ovládání pro stropní ventilátory HTB
• HIG/HYG prostorové hygrostaty (K 8.2)
• RTR 6721 prostorový termostat (K 8.2)

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory a větráky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Akust. tlak [dB(A)]: 52
Maximální teplota [°C]: 40
Krytí: IP55
Otáčky [min-1]: 230/190/128
Průtok [m3/h]: 11000/8700/6250
Příkon [W]: 65
Napětí [V]: 230
Proud [A]: 0,3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.