Ventilátor SP 120/2 IPX2

Kód: UCK100100015
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
3 450,92 Kč –13 %
SPBPhlavni1
3 450,92 Kč –13 % 3 000 Kč
Vyprodáno
Malý radiální ventilátor SP je určen pro montáž do podhledu nebo pod omítku. Ventilátor s označením SP 120/2 je vybavený kruhovou přední deskou v metalické barvě. Ventilátor SP je vhodný pro koupelny, kuchyně a toalety, pro delší vzduchotechnické potrubí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříň ventilátoru

Skříň ventilátoru je vyrobena z nárazuvzdorného plastu v černé barvě, barva čelní mřížky je metalická. Skříň je určena pro montáž do podhledu. Ventilátor je vybaven zpětnou klapkou a dodává se včetně vypínače.

Oběžné kolo ventilátoru

Oběžné kolo ventilátoru je radiální. Vyrobeno je z plastu s dopředu zahnutými lopatkami. Oběžné kolo je staticky a dynamicky vyváženo.

Motor ventilátoru

Motor ventilátoru je asynchronní. Maximální provozní teplota je 40°C. Motor je vybaven kuličkovými ložisky s tukovou náplní na dobu životnosti.

Svorkovnnice ventilátoru

Svorkovnice ventilátoru je na umístěna na skříni.

Hluk ventilátoru

Hluk vytvořený ventilátorem je měřen ve vzdálenosti 3m v ose ventilátoru na straně sání.

Montáž ventilátoru

Montáž ventilátoru je pouze horizontálně. Do podhledu se montuje pomocí uchytů, které jsou součástí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory SP/BP
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Barva: Metalická
Varianta: Kruhová sací štěrbina
Napětí [V]: 230
Průměr potrubí [mm]: 100
Průtok [m3/h]: 110
Příkon [W]: 20
Max. teplota [°C]: 40
Akustický tlak [dB(A)]: 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.