Škrtící klapka s těsněním MSKTG 225

Kód: PR422102600
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
1 312 Kč 1 312 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Škrtící klapka s těsněním MSKTG 225 je univerzální otočná klapka, která svým pohybem škrtí, otevírá, nebo uzavírá proudění vzduchotechnickým potrubím. Škrtící klapka s těsněním MSKTG 225 je v provedení s jednobřitým těsněním do kruhového potrubí. Škrtící klapka s těsněním MSKTG 225 má list klapky po obvodu těsněn tak, že se tak hodí jako součást protimrazové ochrany VZT potrubí. Regulace klapek těsných je 0 –100 % při úhlu otočení 0 – 90 stupňů.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Škrtící klapky MSKTG s těsněním
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 225

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.