Regulátor otáček pod omítku REP 2.5 NE

Kód: SP600103060
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
1 427 Kč 1 427 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Jednofázový triakový regulátor otáček REP 2.5 NE se instaluje pod omítku a používá se pro plynulou regulaci otáček ventilátoru a také jako vypínač. Minimální otáčky ventilátoru lze nastavit pootočením regulačního prvku. Je nutno nastavit regulátorem takové minimální otáčky, aby se v nich ventilátor i při nejobtížnějších podmínkách (čisté filtry, nízká teplota apod.) rozběhl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při použití regulátor otáček pod omítku REP 2.5 NE pro ventilátor, který je v sestavě spolu s elektrickým ohřívačem, je nutno potenciometrickým trimrem v regulátoru otáček nastavit minimální doporučený průtok ohřívače zvýšený o 10 %. V opačném případě dojde k přehřátí ohřívače a vypnutí tepelných ochran.

POZOR
Regulátor otáček pod omítku REP 2.5 NE může způsobovat intenzivní parazitní hluk motoru, zvláště při nízkých otáčkách. Pak je nutno použít transformátorový regulátor.

• Napětí regulátoru otáček 230 V/50 Hz
• provedení regulátoru je instalace pod omítku (N)
• krytí regulátoru je IP44

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory otáček ventilátorů REP
Záruka: 2 roky
Napětí [V]: 230
Proud [A]: 2,5
Hloubka [mm]:68:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.