Reguátor otáček CVF ECOWATT

Kód: SP600102015
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
2 366 Kč 2 366 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Reguátor otáček CVF ECOWATT se instaluje na omítku a je dodávaný v barvě RAL 7035. Reguátor otáček CVF ECOWATT je vzdálený potenciometr s vypínačem pro nastavení řídícího napětí 0–10 V. Reguátor otáček CVF ECOWATT je určený pro všechny ventilátory s EC motory, které mají vysílač řídícího napětí 10 V/10 mA. Regulátor lze použít i pro vzdálené řízení frekvenčních měničů, vypínač potenciometru lze použít např. pro blokování měniče. Regulátor otáček CVF ECOWATT obsahuje potenciometr pro ovládání otáček a tlačítko Zapnout/Vypnout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

• napětí potenciometru 10 V DC
• spínací kontakt potenciometru
• proud max 6 A
• krytí IP55
• montáž regulátoru na omítku
• provozní teplota –10 až +50 °C
• barva regulátoru je RAL 7035

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory otáček ventilátorů REB
Záruka: 2 roky
Maximální teplota [°C]: 50
Napětí [V]: 10
Proud [A]: 6
Hloubka [mm]:56:
Minimální teplota [°C]:-10:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.