PRR 180/160 - přechod pravoúhlý

Kód: TV152100120
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
233 Kč 233 Kč / 1 ks
1-2 týdny

Přechod pravoúhlý PRR 180/160 je standardní tvarovkou pro vzduchotechnická potrubí. Přechod je vyroben z oboustranně pozinkového plechu. Přechod PRR 180/160 je určen pro rychlou a snadnou montáž k zajištění potřebné těsnosti rozvodů i po montáži.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Přechody pravoúhlé
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 180/160

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.