Protipožární pružná spojka se sponou KAA 500 BR

Kód: DP120101110
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
4 237 Kč
Centrální sklad

Protipožární pružná spojka se sponou KAA 500 BR je určena pro připojení, či odpojení ventilátorů, filtrů, nebo ohřívačů do kruhového vzduchotechnického potrubí pro údržbu a čištění. Pružná spojka se sponou KAA 500 BR se připevňuje na ventilátory a vzduchotechnické potrubí dvěmi stahovacími sponami. Protipožární spojka BR je vhodná do náročného prostředí, kde se pracuje s vysokými teplotami

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pružné spojky KAA se sponou
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 500
Délka [mm]: 170

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.