Protidešťová žaluzie plastová PRG 630 W

Kód: SP485100090
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
7 797 Kč 7 797 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Protidešťová žaluzie PRG 630 W má rám a lamely z plastu. Oproti plechovým z pozinku má výhodu váhy, ceny a vzhledu. Barva protidešťové žaluzie z plastu je šedá a lamely žaluzií jsou pevné. Protidešťová žaluzie PRG 630 W slouží k zakončení vzduchotechnického potrubí s ochranou před deštěm. Plastová protidešťová žaluzie je vhodná pro průmyslové haly, sklady a jiné průmyslové objekty. Maximální teplota okolí je +70?C a maximální rychlost proudění vzduchu ve vzduchotechnickém potrubí je 12 m/s

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Protidešťové žaluzie PRG
Záruka: 2 roky
Max. teplota [°C]: 70
Rychlost proudění vzduchu [m/s]: 12

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.