Odvodní talířový ventil KO 100

Kód: AB195100020
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
153 Kč
Centrální sklad

Odvodní kovový talířový ventil KO má těsnění z pěnové hmoty. Regulace průtoku vzduchu u talířového ventilu KO se provádí otáčením regulačního kuželu do požadované polohy a zajištění polohy kontramatkou. Montážní kroužek KKR je součástí talířového ventilu a je vyroben z nerezové oceli. Talířový odvodní ventil KO je vhodný pro rodinné domy, byty, kanceláře a další. 

  • odvodní talířový kovový ventil
  • rodinné domy, byty, kanceláře
  • montážní kroužek je součástí talířového ventilu

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Talířový ventil odvodní KO
Záruka: 2 roky
Barva: Bílá
Průměr potrubí [mm]: 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.