Oblouk vertikální 90° UP-OVP-204x60/90

Kód: UVE180110020
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
157 Kč 157 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Plastový oblouk vertikální 90° UP-OVP-204x60/90 je určen pro ploché vzduchotechnické kanály a je standardní součástí vzduchotechnického potrubí z plastu. Nejčastější použití plastového oblouku je u vzduchotechnických kanálů v rodinných domech, bytech a u digestoří. Plastové vzduchotechnické prvky, jako je plastový oblouk vertikální 90° UP-OVP-204x60/90, jsou vyrobeny z ABS plastu. Výhodou plastového oblouku pro vzduchotechnická potrubí je vzhled, cena a hmotnost v porovnání s klasickými pozinkovanými prvky.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové oblouky pro ploché kanály
Záruka: 2 roky
Rozměry [mm]: 204x60
Úhel [°]: 90

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.