Oblouk plastový 45° pro kruhové potrubí UK-OSP-100/45

Kód: UVE320110010
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
131 Kč 131 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Vzduchotechnický plastový oblouk UK-OSP-100/45 je určený pro kruhové vzduchotechnické potrubí. Plastový kruhový oblouk pro vzduchotechnické potrubí je vyroben z kvalitního ABS plastu. Výhodou plastového vzduchotechnického oblouku je jeho cena a hmotnost v porovnání s klasickými pozinkovanými oblouky. Nedílnou součástí výhod u plastového vzduchotechnického oblouků je také vzhled. Vzduchotechnický plastový oblouk UK-OSP-100/45 je vhodný zejména pro aplikace klimatizace a odvětrávání v rodinných domech a bytech. Barva plastových oblouků je bílá. 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchotechnické plastové oblouky
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 100
Úhel [°]: 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.