Nevýbušná pružná spojka KAA 315 Ex

Kód: PR401100320
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
1 857 Kč
Centrální sklad

Nevýbušná pružná spojka KAA 315 Ex je určena pro připojení, či odpojení ventilátorů, filtrů, nebo ohřívačů do kruhového vzduchotechnického potrubí pro údržbu a čištění. Pružná manžeta je vyrobena z tkaniny s elektricky vodivým povrchem, díky čemuž velmi dobře tlumí případné kmity a hluk přenášený z ventilátoru na VZT potrubí. Nevýbušná pružná spojka KAA 315 Ex se připevňuje na ventilátory a vzduchotechnické potrubí dvěmi stahovacími sponami. Manžeta je určena k použití do prostředí s nebezpečím výbuchu – zóna 1 a 2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pružná spojka se sponou KAA se používají ke spojení ventilátorů TD Ex a TH Ex se vzduchotechnickým potrubím nebo jinými vzduchotechnickými zařízeními, jako jsou filtry nebo ohřívače.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pružné spojky KAA se sponou
Záruka: 2 roky
Průměr potrubí [mm]: 315
Délka [mm]: 160

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.