Mobilní axiální ventilátor PBT/4-450

Kód: SP164100065
Neohodnoceno
Značka: Soler&Palau
39 489 Kč 39 489 Kč / 1 ks
Centrální sklad

Mobilní axiální ventilátor PBT/4-450je průmyslový ventilátor vhodný pro větrání výrobních hal, sléváren, kováren, sušáren, strojoven, stavenišť, skleníků a chovných stanic. Mobilní axiální ventilátor PBB/4-315 ochladí proudem vzduchu prostory, případně promísí vzduch s teplotními rozdíly větších prostor. Regulace otáček u mobilních ventilátorů PBB / PBT se provádí elektronickými nebo transformátorovými regulátory změnou napětí.

Skříň mobilního axiálního ventilátoru PBT/4-450je z ocelového plechu, opatřeného černým polyesterovým lakem, šrouby jsou galvanicky pokoveny aby ventilátory snesly horší prostředí. Skříň mobilního ventilátoru PBT/4-450je vybavena náběhovou sací dýzou a ochrannou mřížkou podle EN 60335-1 a EN 60335-2-80 a je namontována na stojanu z ocelových trubek. Skříň mobilního ventilátoru PBT/4-450je možno po povolení matic natáčet podle potřeby směrování proudění vzduchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
    Skříň mobilního axiálního ventilátoru PBB / PBT
Skříň moblního ventilátoru je z ocelového plechu, opatřeného černým polyesterovým lakem, šrouby jsou galvanicky pokoveny. Skříň je vybavena náběhovou sací dýzou a ochrannou mřížkou podle EN 60335-1 a EN 60335-2-80 a je namontována na stojanu z ocelových trubek. Skříň ventilátoru je možno po povolení matic natáčet podle potřeby směrování proudu vzduchu.
 
    Oběžné kolo mobilního axiálního ventilátoru PBB / PBT
Oběžné kolo mobilního ventilátoru je vyrobeno z termoplastu vyztuženého skelným vláknem, což zajišťuje požadovanou pevnost. Oběžné kolo mobilního ventilátoru je staticky a dynamicky vyváženo podle ISO 1940. Natočení lopatek ventilátoru je nastavené výrobcem.
 
    Motor mobilního axiálního ventilátoru PBB / PBT
Motor ventilátoru je asynchronní s odporovou kotvou, stator s chladicími žebry, povrchová úprava černým epoxidovým lakem. Motor je sériově vybaveny termopojistkou, vinutí je v tropické úpravě s izolací třídy F a pracovní teplotou - 40 až +70 ?C. Kuličková ložiska mají tukovou náplň na dobu životnosti mobilního ventilátoru. Krytí ventilátoru je IP65.
 
    Směr otáčení
Směr otáčení ventilátoru není možno měnit. Průtok vzduchu je veden od oběžného kola k motoru ventilátoru.
 
    Svorkovnice
Svorkovnice mobilního ventilátoru je standardně z černého plastu, je umístěna na skříni a obsahuje vypínač ventilátoru. U jednofázového provedení obsahuje také rozběhový kondenzátor. Krytí IP65.
 
    Regulace otáček mobilního axiálního ventilátoru PBB / PBT
Regulace otáček ventilátoru se provádí elektronickými nebo transformátorovými regulátory změnou napětí.
 
    Hluk
Hluk emitovaný ventilátorem je uveden v tabulkách, měření je prováděno ve vzdálenosti 1,5 m.
 
    Montáž mobilního axiálního ventilátoru PBB / PBT
Mobilní ventilátor je snadno přenositelný a lze jej postavit na pracovišti na libovolný pevný základ.
 
    Pokyny
Mobilní ventilátory PBB /PBT jsou vhodné pro vetší prostory, jako například pro větrání výrobních hal, sléváren, kováren, sušáren, strojoven, stavenišť, skleníků a chovných stanic.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní axiální ventilátory PBB / PBT
Záruka: 2 roky
Akust. tlak [dB(A)]: 65
Maximální teplota [°C]: 70
Napětí [V]: 230
Otáčky [min-1]: 1290
Proud [A]: 1,70/1,00
Průtok [m3/h]: 6700
Příkon [W]: 500
Minimální teplota [°C]:-40:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.