Axiální ventilátor HCFB/4-315 H IP65

Kód: SP151100050
1 hodnocení
Značka: Soler&Palau
10 695 Kč
Skladem u dodavatele

Průmyslový axiální ventilátor HCFB je určený pro odvětrávání průmyslových hal, skladů, garáží. Průmyslový ventilátor HCFB je třífázový axiální ventilátor. Skříň ventilátoru je vyrobena z ocelového plechu opatřeného černým lakem. Oběžné kolo ventilátoru HCFB je vyrobeno z termoplastu vyztuženého skelným vláknem. Oběžné kolo ventilátoru je dynamicky a staticky vyváženo. Natočení lopatek je provedeno výrobcem. Montáž ventilátoru HCFB je v každé poloze osy motoru. Krytí ventilátoru je IP65, maximální pracovní teplota je +70°C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříň ventilátoru HCFB / HCFT

Skříň průmyslového axiálního ventilátoru je vyrobena z ocelového plechu, opatřeného černým lakem. Montážní konzole a šrouby jsou galvanicky pokovené.

Oběžné kolo ventilátoru HCFB / HCFT

Oběžné kolo ventilátoru je vyrobeno z termoplastu se skelným vláknem, případně ze slitiny hliníku. Oběžné kolo ventilátoru je staticky a dynamicky vyváženo. Natočení lopatek je standardně 32° nebo 34°.

Motor ventilátoru HCFB / HCFT

Motor ventilátoru asynchronní s odporovou kotvou, stator je vybaven chladícími žebry, povrchová úprava černým lakem. Motor je sériově vybaven tepelnou ochranou, vinutí je tropikalizované s izolací třídy F a pracovní teplota -40 až 70°C. Kuličková ložiska mají tukovou náplň na dobu životnosti. Krytí IP65.

Směr otáčení HCFB / HCFT

Směr otáčení ventilátoru je možné měnit u jednofázových i třífázových motorů. Se standardním oběžným kolem klesne při opačném smyslu otáčení průtok o cca 30%. U nástěnného provedení je standardně průtok vzdušniny od motoru k oběžnému kolu.

Svorkovnice ventilátoru HCFB / HCFT

Svorkovnice je z černého plastu, jednofázového provedení má rozběhový kondenzátor. Svorkovnice je umístěna na motoru.

Regulace otáček ventilátoru HCFB / HCFT

Regulace otáček se provádí elektronickými nebo transformátorovými regulátory změnou napětí, u třífázových ventilátorů pomocí frekvenčních měničů.

Hluk ventilátoru HCFB / HCFT

Hluk emitovaný ventilátorem je uveden v tabulkách, měření je prováděno ve vzdálenosti rovné trojnásobku průměru oběžného kola (minimálně však 1,5 m) na straně sání.

Montáž ventilátoru HCFB / HCFT

Montáž ventilátoru v každé poloze osy motoru. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání ze stavebních konstrukcí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Axiální ventilátory HCFB / HCFT
Záruka: 2 roky
Maximální teplota [°C]: 70
Napětí [V]: 230
Průtok [m3/h]: 2220
Regulátor: REB 1, REV 1,5
Otáčky [m-1]: 1340
Příkon [W]: 125
Akustický tlak [dB(A)]: 55
Proud [A]: 0,6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.