Axiální ventilátor HCBB/4-355 H IP65

Kód: SP158100030
3 hodnocení
Značka: Soler&Palau
10 836 Kč
Skladem u dodavatele

Průmyslový axiální ventilátor HCBB je určený pro odvětrávání průmyslových hal, skladů, garáží. Průmyslový ventilátor HCBB je jednofázový axiální ventilátor. Skříň ventilátoru je vyrobena z ocelového plechu opatřeného černým lakem. Oběžné kolo ventilátoru HCBB je ze slitiny hliníku. Oběžné kolo ventilátoru je dynamicky a staticky vyváženo. Natočení lopatek je provedeno výrobcem. Montáž ventilátoru HCBB je v každé poloze osy motoru. Krytí ventilátoru je IP65, maximální pracovní teplota je +70°C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříň ventilátoru

Skříň je vyrobena z ocelového plechu opatřeného černým lakem. Montážní konzole a šrouby jsou galvanicky pokovené.

Oběžné kolo ventilátoru

Oběžné kolo je vyrobeno ze slitiny hliníku. Oběžné kolo je staticky a dynamicky vyvážené. Natočení lopatek je provedeno výrobcem.

Motor ventilátoru

Motor ventilátoru je asynchronní, podle typu s kotvou nakrátko. Stator ventilátoru je s chladícími žebry, povrchová úprava lakem. Motory jsou s izolací třídy F a pracovní teplota -40 až +70°C. Kuličková ložiska mají tukovou náplň na dobu životnosti. Krytí IP65.

Směr otáčení

Směr otáčení je možné měnit. Se standardním provedením oběžným kolem klesne při při opačném směru otáčení průtok o cca 30%. Průtok vzdušniny je standardně od motoru k oběžnému kolu.

Svorkovnice ventilátoru

Svorkovnice je standardně vyrobeno z černého plastu. U jednofázového provedení obsahuje také rozběhový kondenzátor. Svorkovnice je umístěna na motoru.

Regulace otáček ventilátoru

Regulace otáček se provádí elektronickými nebo transformátorovými regulátory změnou napětí. U třífázových ventilátorů se provádí pomocí frekvenčních měničů.

Hluk ventilátoru

Hluk emitovaný ventilátorem je uveden v tabulkách, měření je prováděno ve vzdálenosti rovné trojnásobku průměru oběžného kola (minimálně však 1,5 m) ve volném poli.

Montáž

Montáž ventilátorů v každé poloze osy motoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Axiální ventilátory HCBB / HCBT
Záruka: 2 roky
Maximální teplota [°C]: 70
Napětí [V]: 230
Průtok [m3/h]: 3590
Regulátor: REV 1,5, REB 2,5
Otáčky [min-1]: 1385
Příkon [W]: 193
Akustický tlak [dB(A)]: 59
Proud [A]: 0,9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Obchodní a exportní oddělení Soler & Palau, kde se nachází kromě velkoplošných administrativních prostor a podzemních garáží také vyrovnávací, plně elektronicky řízené exportní sklady s plochou 10.000 m2, se zakládáním v 5-ti patrech a s velkokapacitní nákladovou rampou pro nakládku kamionů.

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau

Zkušebny a laboratoře Soler & Palau jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a jsou akreditovanou národní nezávislou zkušebnou dle EN 45001-89, která provádí měření i pro další výrobce. Měření jsou prováděna podle standardů AMCA a BRITISH STANDARDS. Ve zkušebně je 6 stálých měřících tratí na měření výkonových charakteristik ventilátorů včetně potřebných řídících pracovišť. Z roku 1948 pocházejí patentové přihlášky Eduarda SOLERA na motor s vnějším rotorem, který firma Soler & Palau začala využívat ve ventilátorech o mnoho let dříve než ostatní výrobci. Ti tento typ motoru začali využívat až poté, co Soler & Palau vyrobil první milion motorů.